Bastille se po dvou letech vrací do Česka

Bastille | Zdroj: facebook.com

Britská kapela Bastille se českému publiku poprvé představila před dvěma lety ve vyprodaném klubu SaSaZu. Letos se na české pódium vrací a veze s sebou ochutnávky z čerstvě vydaného alba Wild World.

Londýnská indie-rocková čtveřice, vystupující pod názvem Bastille, původně vznikla jako sólový projekt frontmana Dana Smithe. Proslavit se jim podařilo především díky hitu Pompeii z debutového alba Bad Blood, se kterým postupně dobyli přední příčky evropských hudebních žebříčků. V září do světa vypustili zatím poslední desku Wild World, kterou přijedou 26. listopadu představit do pražského Fora Karlín.

Předskokanem tohoto večera bude londýnský producent, skladatel elektronických melodií a multiinstrumentalista Rationale, jehož debut Fast Lane se ihned stal číslem 2 na Spotify v žebříčku Global Viral Chart.

Vstupenky na koncert britské kapely Bastille jsou stále v prodeji v síti Ticketpro za 890 Kč.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)