Kabát zve do Prahy na poslední letošní autogramiádu

Kabát | Zdroj: kabat.cz

Na poslední autogramiádu v aktuálním kalendářním roce zve své fanoušky skupina Kabát. Ta proběhne už dnes a bude možné si při ní zakoupit i právě vydané živé album Kabát 2013 – 2015.

Právě ku příležitosti vydání 4. nosiče, jenž obsahuje dvě DVD s výročním vystoupením Po čertech velkej koncert 2014 na Vypichu, DVD s výběrem z Turné 2013 s Big Bandem a jako bonus i poslední album kapely Do Pekla Do Nebe, se bude konat autogramiáda. Fanoušci se na ni mohou dostavit už dnes, od 17 hodin v prodejně hudebních nosičů Supraphon Musicpoint na pražském Jungmannově náměstí.

Bude se jednat o poslední autogramiádu v letošním kalendářním roce. Co se zmíněného DVD z Turné 2013 s Big Bandem týče, jeho výběr sestává spolu s intrem především ze skladeb, v nichž se Big Bang objevil, a které Kabát běžně do svého koncertního setlistu nezařazuje.

Celé album potom vychází, stejně jako v letech minulých, pod hlavičkou Pink Panther Media, jenž pod sebou vedle skupiny Kabát má i další známé české rockery, Wanastowi Vjecy.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 296 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.