Ben Howard přijede poprvé do České republiky

Ben Howard | Zdroj: benhowardmusic.co.uk

Britský písničkář Ben Howard odehraje svůj první koncert v České republice. Jeho omamné akustické tóny rozezní v červnu Divadlo Archa.

Dvojnásobný držitel Brit Award, zpěvák a kytarista Ben Howard, který je ovlivněný hudbou Joni Mitchell, Boba Dylana nebo Simona & Garfunkela, přijede zahrát pro české publikum v červnu. Při své první návštěvě u nás tak nepochybně zazní hity z jeho debutového alba Every Kingdom, které sklidilo velký úspěch jak u kritiků, tak fanoušků.

Můžeme se těšit i na skladby z druhé, více experimentální ale neméně úspěšné desky I Forget Where We Were. Navíc bychom se od něj měli po delší odmlce dočkat něčeho nového. Populární indie folkový písničkář potěší zejména posluchače harmonické akustiky, ale bezesporu na něj dlouho čekali i příznivci spousty dalších žánrů, které si Ben Howard svou osobitou muzikou dokázal získat.

Svou charismatickou tvorbu k nám Ben Howard přiveze 9. června do Divadla Archa. Vstupenky budou k dostání od pátku 23. března, 10:00 na webu GoOut, Fource a v síti TicketPro.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz