Berlínská Lollapalooza uvítá Kraftwerk 3D, Imagine Dragons i Davida Guettu

Lollapalooza Berlin | Zdroj: Lollapalooza

Festival Lollapalooza, který již přes dvacet let putuje celým světem, se v září znovu odehraje v blízkém Berlíně. Za jakými hudebními zážitky se do německého hlavního města vyplatí jet?

Letošní ročník Lollapaloozy proběhne druhý víkend nového školního roku, a to 8. a 9. září. Oproti posledním třem letem přichází novinka, festival se totiž přesouvá na Olympijský stadion a přilehlá prostranství Olympijského parku.

Mezi prvními potvrzenými jmény se objevily americké rockové skupiny Imagine Dragons a The National, hvězda kanadského R&B The Weeknd, legendy Liam Gallagher z Oasis a domácí Scooter. Z britských ostrovů do Berlína zavítá anglický písničkář Ben Howard či populární slečna Dua Lipa. Chybět nebudou ani u nás velmi oblíbení The Wombats nebo Wolf Alice.

Příznivci elektronické taneční hudby si však také přijdou na své. Budou si moci užít legendární Kraftwerk a jejich audiovizuální 3D show, obrovskou party rozjede i David Guetta a Armin van Buuren. Premiéru na festivalu zažijí Kygo, San Holo a australská zpěvačka Alison Wonderland.

Vstupné se od předchozích ročníků nemění, dvoudenní vstup je k dostání za 139 Eur, případně můžete do Berlína vyrazit jen na jeden z dní, a to za 79 Eur. Lístky i další informace získáte na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.