Black Label Society rozdrtí pražské Roxy

Black Label Society | Zdroj: facebook.com

V polovině června dorazí do České republiky heavy metalová kapela Black Label Society v čele s legendárním Zakkem Wyldem.

Začátkem letošního léta čeká fanoušky heavy metalu výjimečný den. Do České republiky zavítá až z dalekého Los Angeles kapela Black Label Society. Samozřejmě i s legendárním Zakkem Wyldem, dlouholetým (byť bývalým) kytaristou a pobočníkem Ozzyho Osbourna. Konkrétně 16. června rozdrtí klub Roxy svou typicky pruhovanou kytarou.

Zakk spolu se svými pěti společníky má na kontě již devět studiovek, v Roxy ale předvede zcela nový materiál. A totiž připravované album Catacombs of the Black Vatican, které vychází začátkem dubna. Jako ochutnávku z něj kapela vypustila singl My Dying Time. Vstupenky na koncert pořídíte za 670 korun v síti Ticketportal.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.