Britská popstar Ellie Goulding znovu zavítá do Prahy

Ellie Goulding | Zdroj: facebook.com

Praha již podruhé přivítá britskou zpěvačku Ellie Goulding, která v rámci svého evropského turné The Delirium Tour vystoupí v O2 aréně v sobotu 30. ledna. Rodačka z anglického Herefordu představí nové album Delirium, které vydala v listopadu loňského roku.

Zpěvačka Ellie Goulding Českou republiku navštívila již v roce 2013, kdy vyprodaný pražský klub SaSaZu roztančila především písněmi z alba Halcyon. Po dvou letech se Ellie do Prahy opět vrací, tentokrát do O2 arény. V sobotu 30. ledna zde zazní písně z nově vydaného alba Delirium, mezi něž patří například On My Mind, Army nebo skladba Love Me Like You Do, která byla následně použita jako soundtrack k filmu Padesát odstínů šedi. Ellie novou desku vystihuje slovy: “Popisuje dny, kdy jsem neskutečně šťastná a někdy zase přesně naopak. Jsem vlastně pořád ve stavu deliria.”

Návštěvníci koncertu se mohou těšit také na Saru Hartman, dvacetiletou zpěvačku, která posluchače přijede naladit a připravit na vystoupení Ellie Goulding svými písněmi – jmenovitě například jejím prvním singlem Monster Lead Me Home.

Britská hvězda Ellie se do povědomí posluchačů popové hudby dostala v roce 2010, kdy světu představila debutové album Lights. Postupně pak vydala další alba – Halcyon, obsahující hit I Need Your Love, vytvořený spolu s Calvinem Harrisem; reedici Halcyon Days – rozšířenou verzi předchozího alba o píseň Burn, a nově představenou desku Delirium, jejíž písně se nepochybně stanou hity popové scény. Ellie Goulding je interpretem již několikrát oceněným – získala cenu BRIT Awards nebo se několikrát umístila na předních pozicích v žebříčku UK Albums Chart či UK Singles Chart.

Vstupenky na pražský sobotní koncert jsou k dostání v síti Ticketportal.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)