Britští Hurts vydávají nové CD. A představí ho i v Praze

Hurts se zastaví i v ČR | Zdroj: wallpaperscraft.com

Duo Hurts oznámili data svého doposud největšího turné, při kterém představí třetí studiovou nahrávku. A chybět nebude ani Česká republika.

Britští Hurts vydávají 9. října své nové album s názvem Surrender, ze kterého už vyslali do éteru několik ochutnávek. Na desce začala dvojice Theo Hutchcraft a Adam Anderson pracovat ihned po skončení vyprodaného turné v roce 2014. Album se nahrávalo v několika částech světa. V New Yorku, ve švýcarských Alpách, v Montreaux, v Los Angeles a také ve Švédsku.

Producentem alba je jejich oblíbený Švéd Jonas Quant, ke spolupráci tentokrát přibrali také věhlasného Stuarta Pricea (Madonna, The Killers) a Ariela Rechtshaida (Haim, Vampire Weekend).

Nadcházející turné bude tím největším v dosavadní historii Hurts. Začíná 11. února ve skotském Glasgow a bude mít přes dvacet zastávek. A to i na místech jako Hartwall Arena ve Finsku či Brixton Academy v Londýně.

Do Prahy zavítají Britové 25. února, kde se opět předvedou v Incheba Areně. Předprodej zajištují Goout, Ticketpro a Ticketportal za 790 korun a poplatky. V den koncertu pak budou zbývající vstupenky návštěvníka stát 950 korun za kus.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...