Jamajský hitmaker Junior Kelly se chystá poprvé do ČR

Junior Kelly dorazí poprvé do Prahy | Zdroj: LMB

Uznávaný jamajský zpěvák Junior Kelly se do naší republiky podívá začátkem listopadu společně se svou kapelou, ale také se zbrusu novým albem Urban Poet.

Nová deska vychází 9. října a dle slov Juniora Kellyho se jedná o zatím nejlepší a nejpestřejší nahrávku jeho kariéry. Urban Poet je desáté album tohoto Jamajčana. Všichni zúčastnění na tomto projektu přikyvují, že jde o zásadní kousek jeho tvorby. Údajně by mohl posunout rozměry celé reggae scény.

Živě nahrávaná deska dala Kellymu spousty umělecké svobody: „Bylo pro mne čistou radostí pracovat s Irievibrations. Naslouchali mi a dali absolutní důvěru i svobodu ve vlastním vyjadřování,“ nechal se Kelly slyšet.

Urban Poet představí celkem šestnáct nových songů, které vedle reggae nabízejí také dancehall, RnB, soul a také trochu jazzu. Pro spolupráci si Junior Kelly vybral rakousko-německé vydavatelství Irievibrations Records. Pražský koncert vypukne 10. listopadu v Lucerna Music Baru.

Vstupenky na tuzemskou premiéru Kellyho zakoupíte za 450 korun na Goout, musicbar.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Bez poplatků pak pořídíte lupeny v pokladně Lucerna Music Baru. Zakoupit můžete také výhodný Reggae Harvest Comboticket za 800 korun (plus poplatky), díky kterému uvidíte kromě Kellyho i legendární jamajskou roots reggae skupinu The Gladiators, která přijede do LMB 26. října.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...