Brno přivítá francouzskou zpěvačku ZAZ

ZAZ | zdroj: facebook.com

Na přelomu listopadu a prosince roku 2015 odzpívala tři vyprodané koncerty v České republice, a 14. února nás navštíví znovu, tentokrát to bude v Brně. ZAZ už prozradila, že na koncertu zazní i starší písničky.

Colours of Ostrava, Praha a v prosinci znovu Ostrava – tam všude už byla francouzská zpěvačka Isabelle Geffroyová, kterou dnes svět zná pod jménem ZAZ. Narodila se roku 1980 ve francouzském městě Tours, vystudovala CIAM v Bordeaux a vystupovala se skupinou, nebo sama v kabaretech a kavárnách. Když nebyly peníze, hrála s muzikanty na ulici. Poté vyhrála talentovou soutěž Tremplin Génération France Bleu/Réservoir, a i díky hitu Je veux se dostala na vrchol.

V Brně, kde se ukáže již podruhé, představí album Paris z roku 2014, ale i starší hity. Koncert bude střídměji osvětlen, bude obsahovat i filmové prvky, které mu dodají správnou atmosféru.

ZAZ si Českou republiku zamilovala a tvrdí, že se k nám velmi těší.

Zpěvaččin hlas zazní již v neděli 14. 2. 2016 v brněnské DRFG Areně.


Napište komentář

O Anna Marenčáková 11 Článků
Jsem absolventka gymnázia ve Frýdku-Místku. Mým snem je studovat žurnalistiku nebo marketing a nadále se věnovat těmto činnostem. Baví mě i sport, skauting, ale také kultura. Velmi ráda cestuji.