Soutěž s námi o vstupenky na Dana Bártu a Alici

Dan Bárta | Zdroj: facebook.com

Chceš navštívit koncert Dana Bárty a Alice? Neváhej už ani chvíli! Právě teď máš šanci s námi vyhrát lístky na jeden z jejich koncertů.

Dan Bárta a Alice se vydávají na společné koncerty a my ti nabízíme dva volné lupeny na koncert v Mladé Boleslavi nebo Olomouci. Koncert v Olomouci se uskuteční již tuto středu 3. února v U-klubu a o pár dní později 11. února odehrají svůj set i v Mladé Boleslavi ve ŠKODA muzeu.

Jak vyhrát vstupenky? Stačí odeslat správnou odpověď na následující otázku na soutez@monstermusic.cz a přidej poznámku, na který koncert chceš vstupenky.

Otázka zní:

V jakých městech se odehrají koncerty, o kterých se píše v tomto článku¨

a) V Praze a Ostravě

b) V Hradci Králové a Plzni

c) V Mladé Boleslavi a Olomouci

Soutěž o dvě vstupenky probíhá do půlnoci 2. února 2016. Do emailu se správnou odpovědí nezapomeňte připsat poznámku, na který koncert vstupenky chcete. Vítěz bude informován e-mailem následujícího dne.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.