Bryan Adams se vrací do ČR. V Brně odehraje koncert pod širým nebem

Bryan Adams | Zdroj: maxizine.nl

Jeden z nejlepších rockových umělců této planety se vrací do České republiky. Tentokrát se Bryan Adams fanouškům představí při koncertě pod širým nebem na brněnském Velodromu.

Své velikánství získal především díky nezapomenutelným koncertům, kterých odehraje více než stovku za rok. Bryan Adams se svými rock’n’rollovými hity koncertuje na šesti kontinentech již více než tři desítky let.

Tento Kanaďan patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Má na svém kontě celou řadu alb oceněných multiplatinovým prodejem. Jeho skladby se umístily na předních příčkách světových hitparád a zazněly též v několika filmových klasikách.

Výběr toho nejlepšího představí Bryan Adams se svou doprovodnou kapelou na brněnském Velodromu 18. června 2014. Vstupenky zakoupíte od 21. listopadu v síti Ticketpro za 990 až 1290 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...