Café v lese se rozezní indie-pop v podání Lake Malawi

Lake Malawi | Foto: facebook.com

Kapela frontmana Alberta Černého Lake Malawi ve čtvrtek 5. května opět vystoupí v Praze, tentokrát se představí v klubu Café v lese. A lístků pár dní před akcí už moc nezbývá!

Indie-popová skupina prezentující se logem vlnovky, jež symbolizuje ženský princip, vznikla po rozpadu bývalé Albertovy kapely Charlie Straight, a to konkrétně v září roku 2013. Spolu s Pavlem Pilchem, bubeníkem bývalé kapely, jsou jediní dva členové, kteří působili v obou kapelách. Dalšími členy Lake Malawi jsou Jeroným Šubrt a Patrick Karpentski, kteří zpěváka doprovází na kytaru a baskytaru. Název kapely je odvozen od afrického jezera a inspiraci na pojmenování frontman Albert Černý našel v písni Calgary od Bona Ivera. Loni do světa skupina vypustila první EP nazvané We Are Making Love Again. Za dobu působení již například předskakovali americké kapele 30 Seconds To Mars, vystupovali na několika českých festivalech nebo zahráli na festivalu The Great Escape, který se konal v britském Brightonu.

Lístky na koncert skupiny Lake Malawi jsou stále k dispozici, zakoupit za cenu 190 Kč je možné přes webové stránky GoOut nebo smsticket. Koncert se uskuteční 5. května v Café v lese.

 


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)