Calm Season zahrají fanouškům z Prahy a Brna

Calm Season | Foto: Championship Music

Kapela Calm Season vystoupí v rozšířené sestavě, v jednu chvíli totiž bude na pódiu i 12 lidí. Ke klasické kytaře a violoncellu tak přibudou housle, klavír, viola, horna, saxofon a další. Bude to ideální příležitost, jak si v kouzelném předvánočním čase užít dávku pozitivní melancholie.

I když Adam Vopička (zpěv, kytara) a Terezie Kovalová (violoncello, zpěv) momentálně nechystají žádný nový materiál, rozhodli se své fanoušky potěšit dvojicí koncertů v Praze a Brně, kde zazní písně především z druhé desky Symboly.

Calm Season museli v poslední době výrazně omezit svoji činnost z důvodu zdravotního stavu Adama Vopičky, který měl problémy se sluchem. Nadcházející koncerty jsou proto možná na dlouhou dobu jedinou příležitostí, kdy Calm Season slyšet a vidět naživo.

„Se sluchem je to špatné, proto hrajeme hodně málo a původně jsme chtěli dát jen jeden koncert v Praze. Každý koncert mi trochu ublíží a zároveň mě nabije po duševní stránce, takže je to dvousečné. Každopádně po tomto „turné“ pravděpodobně nebude asi žádné další, dokud nebude nový materiál,“ vysvětluje Adam.

Dvojice na všech koncertech vystoupí s kapelou, čili s kytarou, baskytarou a bicími navíc. Na pražském koncertě v Paláci Akropolis 14. prosince také přivítá řadu známých hostů. Vstupenky v ceně 180 – 220 Kč seženete v síti GoOut.

Brněnský koncert proběhne o 3 dny později, tedy 17. prosince, v Kavárně POLE za dobrovolné vstupné.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.