Lake Malawi se rozloučí s letošní koncertní sezónou

Lake Malawi | Foto: facebook.com

Kdo by si myslel, že s blížícím se koncem roku přestává žít i hudební scéna, byl by na omylu. Ani během posledního měsíce tohoto roku totiž fanoušci koncertů nepřijdou zkrátka. Ve středu 14. prosince se v Café v lese představí indie-popová kapela Lake Malawi, která tu odehraje svůj poslední letošní koncert.

Kapela Lake Malawi již letos na prknech klubu Café v lese vystoupila, a to konkrétně v květnu. Během koncertu frontman prohlásil, že by tu nejradši hrál každý týden, což se mu sice bohužel nevyplnilo, ale zavděk jistě vezme i tím, že zde zakončí letošní koncertní sezónu. A že byla na vystoupení této kapely bohatá. Lake Malawi totiž odehráli několik „unplugged“ koncertů, tedy hudebních večerů, při kterých všechny písničky zazněly akusticky bez použití jakékoliv techniky.

Lístky na předvánoční vystoupení kapely Lake Malawi fanoušci pořídí za 240 Kč v síti GoOut.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)