Česká Mamma Mia! zazáří na pódiu naposledy

Mamma Mia! | Zdroj: facebook.com

Česká verze světoznámého muzikálu Mamma Mia! končí po dvou úspěšných letech svá představení. Slavnostní derniéra bude probíhat na konci letošního roku v Kongresovém centru Praha. Tak neváhejte, a přijďte si pro nezapomenutelný zážitek.

12. prosince 2014 měla premiéru česká verze slavného muzikálu Mamma Mia!, a na konci roku se odehraje také její slavnostní ukončení. „Licence nám končí poslední den v roce, a tak se s představením rozloučíme,“ vyjádřila se k derniéře producentka společnosti Dark Style Agency, Renata Štupáková. Česká verze muzikálu s písněmi od světoznámé skupiny ABBA zažila mnohé úspěchy – získala například nominaci na Cenu Thálie pro Hanu Holišovou, představitelku Sophie. Kongresové centrum v Praze s kapacitou přes 1500 míst zaplňuje již druhým rokem.

Pod vedením Antonína Procházky zde vystupují Alena Antalová, Helena Vondráčková, Jiří Langmajer, Leona Machálková, Petr Kolář, Roman Vojtek, Hana Křížková, Hana Holišová, Michael Foret, Olga Lounová, Míša Nosková, Petr Kotvald a další skvělí umělci. Možná i pro toto hvězdné obsazení počítají producenti muzikálu s velkým zájmem obecenstva, a derniéry budou hned dvě – v pátek 30 .12. 2016 a druhá přímo na Silvestra.

Přijďte se podívat a naposledy si zazpívat známé melodie 30.12. v 19:00 a 31.12 ve 14:00 do Kongresového centra Praha.

Lístky si můžete zakoupit na internetové síti TicketArt, Ticketportal nebo TipTicket.


Napište komentář