Chinaski odstartují už za týden své turné

Michal Malátný | Foto: Tony Košař

Skupině i jejich fanouškům určitě není do pláče, ačkoli jejich koncertní turné k nejnovějšímu albu se tak jmenuje. Chinaski se představí napříč celou republikou a startují už koncem října. Závěr proběhne v Praze v polovině listopadu.

Chinaski mají za sebou už několik úspěšných alb a ještě více singlů, které se staly hitem, přičemž každý další si pokaždé najde své přední místo v českém éteru. Mají za sebou i několik krušných chvil, jejich kariéra nebyla vždy růžová. Před několika lety jim při tragické nehodě zahynul bubeník Pavel Grohman, který složil největší hit Klára.

Během všech zastávek Chinaski představí především svou nejnovější tvorbu z desky Není nám do pláče. Ta vyšla letos v květnu a kritiky byla kladně přijata. Chybět nebudou ani staré, ale dobré hity, a tak si každý posluchač přijde na své.

Chinaski – Není nám do pláče tour

24. října – Ostrava (Ostrava Aréna)
26. října. – Zlín (Zimní stadion Luďka Čajky)
28. října – Hradec Králové (ČPP aréna)
07. listopadu – Brno (DRFG aréna)
09. listopadu – Jihlava (Horácky zimní stadión)
11. listopadu – České Budějovice (Budvar aréna)
14. listopadu – Liberec (Home Credit Arena)
16. listopadu – Praha (O2 arena)


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.