Cigarettes After Sex Vystoupí na Flédě a o dva dny později v Roxy

Cigarettes After Sex | Foto: facebook.com

Americká skupina Cigarettes After Sex se na svém již vyprodaném turné zastaví 8. dubna na brněnské Flédě a 10. dubna v pražském klubu Roxy.

Specifickým žánrem pro kapelu Cigarettes After Sex je takzvaný ambient pop. Jejich hudba je živelná, romantická, ale zároveň i jakoby zahalená v mlze a celý zážitek z jejich vystoupení umocňuje sladký pohlcující androgynní zpěv frontmana Grega Gonzaleze. Když je posloucháte, máte opravdu pocit, že ležíte v posteli s cigaretou, to ale neznamená, že si na jejich koncertu nemůžete zatancovat. Za zmínku určitě stojí i jejich zajímavé texty, do kterých byste se měli zaposlouchat.

Koncerty pořádá agentura Fource Entertainment.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.