Čtvrtý ročník české hudební kritiky Apollo se blíží

Kieslowski | Zdroj: facebook.com

Sedm nominovaných, deset porotců a jen jeden vítěz. O cenu české hudební kritiky Apollo se letos uchází silní soupeři. Kdo z nich vyhraje?

Kdo si letos podle českých hudebních kritiků zaslouží odměnit nejen sochou od výtvarníka Maxima Velčovského, ale také pěkným finančním obnosem, bude jasné již 5. února. O osudu nominovaných budou rozhodovat například Jana Grygarová z hudebního magazínu FullMoon či hudební ředitel rádia Expres FM Radek Bureš. 

K nominovaným patří Adrian T.Bell, Boris Carloff, Lenka Dusilová & Baromantika, DVA, Zrní, Kieslowski a Sklenik: Champagne Cork Pop. Všichni tito umělci a jejich desky mají šanci zvítězit. Zároveň během večera živě vystoupí. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím smsticket za 250 korun a nebo v den konání akce na místě za 290 korun. Přijďte podpořit své oblíbence a poslechnout si úžasnou muziku v příjemných prostorách holešovického Podniku.

 

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.