Další ročník Ekompilace proběhne tentokrát s Wohnout a Thomem Artwayem

Wohnout | Zdroj: archiv kapely

Ekompilace je hudební projekt s už pětiletou tradicí, kdy se koná rovnou šest jednodenních festivalů s doprovodným programem podporující třídění odpadu a další edice stejnojmenného CD.

I letos během celého programu vystoupí hned několik hudebních skupin, jenž ve studiu Franz Kavkaz v Domažlicích nahráli vždy dva autorské songy na kompilační album, kde se objeví i písně od Wohnout a Thoma Artwaye. Mimo nich také vystoupí All The Memories, El’ Brkas, Head Down, Megaphone a Nixon Lads.

Všechny skupiny se vystřídají na všech částech festivalu po celé České republice, kdy se místo konání soustředilo na menší města. Mimo těchto hudebních vystoupení budou probíhat i doprovodné akce, na kterých se můžete dozvědět, jak chránit životní prostředí, ale návštěvníci si budou moct i zasoutěžit.

„Turné s Ekompilací pojedeme po druhé. Projekt jsme v roce 2013 otvírali a rádi se vrátíme, protože je to spojení užitečného se zábavným, což nás baví” komentují dále Wohnout. Ti také exkluzivně představí naživo nový singl Hudba léčí s trumpetistou Lacem Deczim.

Termíny jednotlivých festivalů:
31. srpna – Sokolov
01. září – Prachatice
08. září – Humpolec
15. září – Klatovy
22. září – Mělník
23. září – Krnov


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.