David Guetta roztančí O2 arénu. Již v červnu!

David Guetta | Zdroj: archiv interpreta

David Guetta patří už nějakou dobu mezi nejžádanější DJ hudebního světa. Letos v červnu se po pěti letech vrací do Prahy!

V současné době se předhání jeden DJ za druhým v hledání toho pravého soundu. Kdo na to šel opravdu od lesa je francouzský David Guetta, který se stal žádaným interpretem a producentem téměř hned po vydání svého debutu Just a Little More Love. Opravdový úspěch však přišel se čtvrtým albem One Love z něhož se skladby Sexy Bitch a When Love Takes Over probojovaly konečně i do amerických hitparád. Mimo jiné na desce hostovali třeba Fergie, Akon či LMFAO. Na vrcholky dalších hitparád útočil Guetta dále a útočit ještě určitě bude. Důkazem je poslední, loňské album Listen. „Mohl jsem zůstat v bezpečné zóně zavedeného stylu, který mě proslavil, ale chtěl jsem se posunout jako producent. Vyzkoušet nové nápady a vytvořit takové skladby, které obstojí, ať je bude hrát DJ, rocková kapela nebo orchestr. Je to moje nejosobnější album, které je opravdu od srdce,“ prozrazuje Guetta svůj recept na úspěch.

A právě toto album se vydal David Guetta v listopadu představit na svém aktuálním turné, které už nyní čítá přes pětadvacet odehraných zastávek. Tuzemské fanoušky ta nejdůležitější zastávka teprve čeká. Přesně 5. června vystoupí David Guetta v pražské O2 areně. Do Prahy se vrací po pěti letech, kdy se mu podařilo vyprodat Tesla Arénu. Vstupenky jdou do předprodeje ve čtvrtek 26. února.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.