David Koller: Na Acoustic Tour s sebou bereme troje bicí, možná je to úchylka

David Koller | Zdroj: Nedori

Jen pár dní zbývá do začátku akustického turné kapely Davida Kollera. To bude zahrnovat hned 14 zastávek v divadlech po celé republice. Co k Acoustic Tour prozradil samotný Koller?

Zatímco s vlastní kapelou vyráží na akustické turné, v plném proudu je i zkoušení nových skladeb s Lucií. „Teď je to trochu vyhrocený, zkoušeli jsme s kapelou, minulej tejden jsme měli tři koncerty, včera taky, do toho zkouším s Lucií, dneska večer taky hrajeme… Tak je to tak trochu na doraz, ale zase den má jen 24 hodin, víc toho člověk nestihne…“ prozradil David Koller pro MonsterMusic.

S novými skladbami od Lucie ať ale fanoušci zatím nepočítají, ty podle Davida přijdou na řadu až na jaře příštího roku. Jak ale sám říká, díky akustickým aranžmá se může stát, že posluchači některé starší písně ani nepoznají a budou je pokládat za nové.

Na turné Koller opět vyrazí i se svým synem a zároveň bubeníkem Adamem. Za bubny se ale jako obvykle občas ukáže i David a i to je důvodem, proč s sebou skupina musí brát hned tři sady bicích. „Možná je to úchylka,“ vyjádřil se k úsměvné skutečnosti David.

Ti, kteří na některé z akustických vystoupení zavítají, se přitom mohou těšit na více než dvě a půl hodiny hitů jak z Kollerovy sólové tvorby, tak samozřejmě i od Lucie. „Teď máme připravenejch asi 26 nebo 27 písniček. Ještě budeme zkoušet a možná to o něco zkrátíme,“ řekl k setlistu Koller. „Kdyby to bylo moc dlouhý, doporučuju posluchačům, aby si když tak vzali polštář,“ dodal se smíchem.

David Koller – ACOUSTIC TOUR

24. října – Ústí nad Labem – Severočeské divadlo balet
13. listopadu – Jihlava – DKO Jihlava
14. listopadu – Zlín – Kongresové centrum
15. listopadu – Frýdek-Místek – Kino Petra Bezruče
16. listopadu – Olomouc – Kino Metropol
17. listopadu – Brno – KC Semilasso
22. listopadu – Kolín – Městské Divadlo Kolín
26. listopadu – Pardubice – Východočeské divadlo
28. listopadu – Teplice – Krušnohorské divadlo
29. listopadu – Trutnov – UFFO Trutnov
30. listopadu  – Tábor – Divadlo Oskara Nedbala
04. prosince – Ostrava – Dům kultury města Ostravy
07. prosince  – Praha – Divadlo Hybernia
14. prosince  – Plzeň – Měšťanská beseda


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.