Podívejte se na nový bláznivý klip rappera Aminé

Aminé | Zdroj: youtube.com

Zlomový hit Caroline mladého Adama Daniela, jenž vystupuje pod pseudonymem Aminé, byl na Spotify přehrán skoro 275 milionkrát. Ani jeho novinky však není radno přecházet.

Je tomu rok, co se s písničkou o perfektní slečně Caroline doslova roztrhl pytel. Dnes se třiadvacetiletému rapperovi z oregonského Portlandu okamžitě připsal titul takzvaného one hit wonder. Nečekalo se, že se někdy zapíše ještě s nějakou hudbou. Je ale nutno uznat, že jeho zajímavý přístup k hudbě, videím a vlastně celkové sebepropagaci je velice osobitý a tak svou fanouškovskou základnu docela stabilně rozšiřuje.

Jeho originální instrumentace, textování a zvláštní láska k banánům a autům ho přes singly BabaHeebejeebies, REDMERCDES Turf a vystoupení v renomovaných amerických talk show Jimmy Fallona a Setha Meyerse na konci července dovedla k debutovému albu Good For You. To teď představuje na domácím turné, ze kterého rovnou zamíří i do Evropy (ač k nám se bohužel nepodívá).

A nyní k příjemnému podivení fanoušků vydal i první klip po vypuštění desky, a to k oblíbené skladbě Spice Girl, ve kterém jen potvrzuje, že za pozornost veřejnosti stojí. Znovu si videoklip zrežíroval sám a dokonce se v něm objevuje legendární Scary SpiceMel B!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.