Děti se můžou těšit na Pískomila v Lucerna Music Baru

Pískomil se vrací s Michalem Malátným | Zdroj: pořadatel koncertu

Dovádiou rock’n’rollovou show si připravila kapela Pískomil se vrací pro děti do Lucerna Music Baru v Praze. Hostem bude zpěvák Chinaksi Michal Malátný.

V sobotu 23. listopadu bude od třetí hodiny odpolední patřit Lucerna Music Bar dětem. Pískomil se vrací totiž připravil pro dětské publikum show, kterou představí právě v Praze. Kapela zahraje na koncertě také několik nových skladeb, mimo jiné Dobu ledovou, inspirovanou slavnou filmovou sérií.

Sobotní odpoledne dětem nabídne skvělý zážitek, šťavnaté songy i veselé taškařice. Navíc je Pískomil se vrací naučí nový tanec a vysvětlí, co je to protestsong. Zároveň mladému obecenstvu předvedou, jak se skáče do kaluží a jak fandit nejlepšímu kamarádovi.

Děti co nejvíce zapojujeme do naší show, bereme je na pódium, aby měly pocit, že jsou na chvíli součástí naší kapely,“ říká zpěvačka Pavoučí Kája alias Karolína Dytrtová. Malí návštěvníci navíc mají možnost soutěžit o narozeninový koncert, který pro ně Pískomil uspořádá třeba i u nich doma. Stačí si pořídit aktuální desku A kdy už tam budem, prohlédnout obal a najít názvy čtyř měst či obcí, odkud členové kapely pocházejí. Odpovědi pak musí poslat na soutěž@piskomilsevraci.cz a na koncertě v LMB se vylosuje výherce.

Vstupenky na netradiční dětskou párty s Pískomilem a Michalem Malátným, který kapele vypomůže hned s několika songy, zakoupíte v e-shopu LMB za 150 korun, na místě pak za 180 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...