Veselá taškařice Tleskačů v Paláci Akropolis

Tleskač | Zdroj: facebook.com

V sobotu 12. října předvedla plzeňská kapela Tleskač v pražském Paláci Akropolis show, která jistě všechny přítomné pobavila. Fanoušci mohli slyšet písničky ze všech studiových alb a vidět ukázkové hudební i taneční výstupy.

Útulný Velký sál přivítal něco málo přes dvě stovky lidí. Začátek koncertu, který byl plánován na třicet minut po devatenácté hodině, měl zhruba půlhodinové zpoždění. To mohlo být strategické. Možná se čekalo na příchod většího počtu fanoušků. A nebo šlo čistě o delší psychickou přípravu kapely. Byl jsem však velice zvědavý na skupinu v jejím novém složení, jelikož jsem byl zvyklý na starou grupu.

Hned od první písničky předváděli jednotliví členové všelijaké taneční či herecké kousky, které by daly zabrat i profesionálovi. S klidem mohu říci, že největší hereckou show předvedl zpěvák Otto Weiss, který během koncertu stihl i výměnu kostýmu. V polovině vystoupení se část posluchačů odhodlala k pogování a dá se konstatovat, že Tleskači oděni ve žlutých stejnokrojích nenechali téměř nikoho nehybně stát.

Délka koncertu přesáhla určitě šedesátiminutovku a až na zpoždění začátku, který ovšem již bývá u koncertů tradicí, hodnotím koncert jako velice zdařilý.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.