Die Antwoord se po šesti letech vrátí do České republiky

Die Antwoord
Die Antwoord | Zdroj: facebook.com

Výstřední jihoafrická rap-rave formace vystoupí 22. srpna v Praze ve Žlutých lázních. Výjimečný open air koncert doprovodí speciální afterparty s Djs.

Die Antwoord se představí v obvyklé sestavě, kterou tvoří potetovaný rapper Ninja, zpěvačka Yo-Landi Vi$$er s černýma očima a nemluvný DJ Hi-Tek. Jejich hudební a vizuální styl vychází z jihoafrické subkultury zef. Míchají syrový přímočarý hip hop, electro a rave, rapují a zpívají v afrikánštině, xhoštině a angličtině.

Nejdivnější kapela současnosti šokuje excentrickými videoklipy a jejich koncerty nabízejí výstřední show. ,,Je tohle ta zatraceně nejhorší, totálně nejúchylnější věc všech dob, anebo ta nejúžasnější věc v celém vesmíru?” říká o Die Antwoord sám Ninja.

Vstupenky na koncert jsou již beznadějně vyprodané a mohou se ho zúčastnit pouze osoby starší 15 let.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.