Divine Attraction chystají velkou show ve Frýdku-Místku

Divine Attraction | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Kapela Divine Attraction, která je původem z Kalifornie, nyní dobývá kluby Česka. V roce 2015 se duo Cory Simon a Brian Bothwell rozhodlo přestěhovat do Třince. Zdejší prostředí a publikum je velmi baví. Svou velkou hudební a světelnou show předvedou příští týden i ve Frýdku-Místku, tak to nepropásněte!

Kapela vznikla v roce 2007 původně jako trio a začala velmi rychle koncertovat po západním pobřeží USA, kde v roce  2011 vyhrála národní souboj kapel, v němž porazila 500 konkurentů. O rok později přišla nabídka na šestitýdenní turné po České republice v rámci EXIT Tour (kulturně-vzdělávací program ve spolupráci se středními školami a neziskovými organizacemi). Kapela si Českou republiku a její publikum oblíbila natolik, že opustila Los Angeles a vydala se na cestu za dobrodružstvím.

Fotoreport z Ostravy: Divine Attraction a Easy Steps – Barrák, Ostrava

Divine Attraction se profilují jako experimentální indie-poprocková kapela se současnými elektronickými prvky. Aktuálním singlem je Technicolor Love a jistě nejen ten zazní v pátek 3. listopadu v Lidovém domě ve Frýdku-Místku. A co víc? Vstup je zdarma!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.