Dreadzone se chystají roztančit Lucerna Music Bar    

Dreadzone | Foto: Vojtěch Baroch, Monstermusic.cz

Britští hudebníci se po dvou letech vracejí do Lucerna Music Baru. Loni ukázali svou sílu na festivalu Rock for Churchill a spolu s ním se vracejí do Prahy potěšit veškeré nedočkavce této srpnové akce ve Vroutku.

Rock for Churchill – Warm up: Dreadzone, toť oficiální název celé akce. Britští Dreadzone se na konci srpna loňského roku ukázali v plné síle na festivalu Rock for Churchill a podmanili si mnoho nových fanoušků, a tak se do naší republiky vracejí často a s úsměvem. Naposledy se v Praze ukázali začátkem února v klubu Cross. Tam to byl, v uvozovkách, pouze DJs set. Proč v uvozovkách? Protože i tohoto setu se zúčastnili hlavní členové kapely.

První den v červnu tak Greg Dread, Mc Spee a Earl 16 spolu s ostatními členy kapely vtrhnou do Lucerna Music Baru. Dreadzone jsou průkopníky electro-dubu již od roku 1993. Před dvěma roky  vydali ke svému dvacetiletému výročí desku Escapades, ze které budou znít skladby během pražského koncertu, to ale nebude jediný zdroj, v klubu zazní i takové hity jako jsou Iron Shirt, Little Brain a nespočet dalších pecek.

Pořadatelé festivalu Rock for Churchill tak myslí na své fanoušky, kteří se už teď nemohou dočkat dalšího ročníku, který letos proběhne v termínu 28. – 29. srpna. Na festu už jsou nahlášeny takové kapely, jako jsou Babylon Circus, Royal Republic, Asian Dub Foundation a mnoho dalších českých i zahraničních skupin.

Lístky na tento festival si tak můžete pořídit společně s lístkem na Dreadzone, který zakoupíte nejlevněji na pokladně u Lucerna Music Baru za 350 korun. Na místě bude vstup dražší o osmdesát korun. Vstupenku na festival zde seženete za rovných sedm stovek.

 


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.