Archive zahájí koncerty na Flédě a v LMB projekcí svého filmu Axiom

Archive | https://www.facebook.com/ArchiveOfficial/photos

Legendární londýnská formace Archive přijíždí již 17.března na Flédu a 18.března do Lucerna Music Baru, kde představí své letošní skvělé album Restriction. To ale není zdaleka vše. Součástí velkolepého evropského Restriction 2015 Tour je i projekce filmu Axiom, který Archive uvedli v loňském roce. Čtyřicetiminutový film Axiom a doprovodná hudba k němu vyšla na CD, vinylu, jako download, DVD a promítá se i v kinech.

Film Axiom od Archive je dílo k soustředěnému poslechu. Album Restriction je působivé samo o sobě. V kombinaci s filmem pak tvoří jedinečný a celistvý audiovizuální zážitek. Axiom získal několik významných ocenění na filmových festivalech. Po vizuální stránce film připomíná Orwellovo dílo 1984. Režisér Jesus Hernandez k tomu dodává: „Naší výzvou bylo přeložit scénář kapely do obrazů. Je to nejvíc vzrušující projekt, kterého jsem se účastnil.“

Čtěte také: Team Me mají do vínku dáno mnoho, na provedení je však třeba zapracovat

Čeští fanoušci kapely Archive budou film moci shlédnout před koncerty 17.března na brněnské Fléďě a 18.března v pražském Lucerna Music Baru. Kapela měla své dosavadní koncerty v Praze vždy beznadějně vyprodané a ani tentokrát již v předprodejích mnoho vstupenek nezbývá.

Pražský předprodej probíhá na www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim a na webu www.musicbar.cz. Vstupenky stojí 690,- Kč + poplatky, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu pak 790,- Kč.

 

 

 

 


Napište komentář