Elektro-rockoví The Feud míří opět do Čech

The Feud | Zdroj: facebook.com

Rodáci z Manchestru oslovili české publikum v letech 2010 a 2012 na královéhradeckém festivalu Rock for People. Tentokrát přijíždí, aby nám ukázali, jak si vedou na klubové scéně. Vystoupí mimo jiné i 10. listopadu v pražském Futuru.

Energické trio je složeno z kytaristy a zpěváka Jamieho Walkera, basáka a klávesisty Stephena Midwatera a bubeníka Luka Pageta. Všichni tři prošli již několika projekty, než společně roku 2010 založili kapelu The Feud, se kterou skládají a hrají rázný elektro-rock, jenž je spojením rockových riffů s výraznými beaty. Jak říká frontman Jamie, jde jim o to, aby diváci po jejich koncertě odcházeli s pocitem, že byli v tanečním klubu a na rockovém koncertě zároveň. Stephen doplňuje: ,,Cílem naší muziky je, aby lidé v jednom momentě třepali hlavou a pogovali jako v rockovým kotli a zároveň kroutili zadkem jako v tanečním klubu, no a k tomu jim přivážíme show nabitou energií.

Tahle banda se zviditelnila při turné s kapelou Juliet Lewis, s níž objela Velkou Británii, Německo a Holandsko. Posléze vydali pánové svůj debutový singl. V létech 2010 a 2012 měla kapela možnost se představit i českým divákům na festivalu Rock for People. Nyní přijíždí, aby nám ukázali, jak si vedou na klubové půdě. Tuto možnost budou mít hned třikrát, a to 8. listopadu v Českém Brodě, 9. listopadu v Cafe Club Slavie v Českých Budějovicích a naposledy 10. listopadu v pražském klubu Futurum.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.