Elton John přiveze své největší hity do Prahy

Elton John | Zdroj:Facebook

Legendární anglický zpěvák, skladatel a klavírista Elton John představí největší hity své kariéry v pražské O2 Areně.

Elton John je jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších popových umělců a skladatelů všech dob. Na počátku 70. let se proslavil hity jako „Rocket Man“ a „Tiny Dancer“. Od té doby napsal nespočet světoznámých písní, mezi které patří i  „Can You Feel The Love Tonight”, která zazněla v legendárním animovaném filmu Lví Král. Proslavil se ale i svými dalšími aktivitami – podporou charitativních projektů, založením nadace na pomoc nemocným AIDS, nebo bojem za legalizaci sňatků mezi osobami stejného pohlaví.

Elton John má  již za svou více než 40 letou kariéru na kontě přes 200 milionů prodaných desek a českému publiku se představí již potřetí. Naposledy tomu bylo před 3 lety, kdy vyprodal pražskou O2 arénu.

Elton John spolu se svojí doprovodnou kapelou vystoupí  26. 11. 2016 opět v pražské O2 aréně. Předprodej vstupenek byl zahájen dne 16.12.2015 a lze je zakoupit v síti Ticketportal.

 


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...