The Snuff chystají pro fanoušky vánoční koncert

The Snuff | Zdroj: Facebook.com

Je snad již tradicí, že většina kapel si na konec roku připraví pro fanoušky vánoční koncert. S tím jsou tady právě teď i The Snuff, kteří se už příští týden ukáží v pražském Lucerna music baru.

The Snuff vznikli v Praze už v roce 2009 a již na přelomu roku 2010 a 2011 vydávají na vlastní náklady své debutové album Requiem For Me. To bylo inspirované především metalovými kapelami z 80. a 90. let. Lotus je jejich nejnovější nahrávka. Ta byla vydána v druhé polovině roku 2014 a je také ta nejvýznamnější, protože vyšla u Warner Music.

Kapela ročně vystupuje na těch nejzvučnějších českých festivalech a objede pět desítek koncertů. Nyní odehrají v pražském Lucerna music baru vánoční set, kde s nimi vystoupí hned několik dalších skupin – Clock Machine (PL), Bimber Poland (PL), Nostrrromö (CZ) a X-CORE (CZ). Celý výtěžek akce půjde navíc na konto světové sbírky 24. Final charitativní organizace WOŚP.

Koncert se koná ve zmiňovaném Lucerna music baru 22. prosince. Vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketstream nebo u pokladny před koncertem.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.