Eros Ramazzotti zazpívá příští rok v Praze

Eros Ramazzotti | Zdroj: facebook.com

Italský lamač dámských srdcí Eros Ramazzotti vystoupí příští rok v Praze, kam se vrátí po dvou letech. Představí kromě osvědčených hitů i nové skladby.

Naposledy se předvedl italský zpěvák Eros Ramazzotti českým fanouškům v roce 2013 v rámci úspěšného Noi tour. Pop-rockový zpěvák, kytarista, producent a skladatel dorazí do pražské O2 areny 30. října příštího roku. Prozatím tak uzavírá řadu velkých hudebních hvězd, které jsou nahlášeny na příští rok. Ramazzotti v Praze vystoupí se svými největšími hity, které nazpíval za svou dlouholetou kariéru. Zazní tak písně jako Una storia importante, Adesso tu, Un cuore con le ali či  Emozione dopo emozione.

Vedle toho ale představí i skladby z nejnovějšího alba, které by mělo vyjít na jaře příštího roku. Ostatní info ovšem zpěvák zatím tají. Poslední desku vydal v roce 2012, a to právě Noi. Vstupenky na tohoto nepolepšitelného romantika lze zakoupit od čtvrtka 18. prosince. Členové klubu Live Nation mají tuto možnost již o dva dny dříve.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.