Jak slíbili, tak činí. Nickelback se vracejí do Prahy

Nickelback | Zdroj: facebook.com

Minulý rok v listopadu se v pražské O2 areně poprvé představila formace Nickleback se svým turné The Hits. Z atmosféry, která na koncertu vládla, byli Kanaďané natolik uneseni, že slíbili brzký návrat. Ten je nahlášen na 17. říjen příštího roku.

V druhé půlce listopadu 2014 vydali Nickelback novou desku No Fixed Address, po které se jmenuje i celá tour, se kterou kanadští rockeři projedou během příštího roku Severní Ameriku a celou Evropu. České publikum hudebníky loni v listopadu natolik uchvátilo, že už během koncertu slíbili brzký comeback. Toto oznámení samozřejmě sklidilo ve vyprodané O2 areně mocný souhlas ve formě potlesku.

S novou deskou přišly i nové hity, jako je skladba What Are You Waiting For, která určitě zapadne mezi pomalejší písně jako Savin’ Me a jí podobné. Během show samozřejmě zazní dnes již nesmrtelné pecky, jako jsou How You Remind Me, Too Bad či When We Stand Together. O2 arena tak 17. října 2015 opět zažije s velkou pravděpodobností vyprodaný koncert, který bude našlápnutý tak, jako ten minulý. Co si budeme povídat, od Nickelback je téměř každá skladba hitem.

Lístky na koncert jsou k sehnání v síti Ticketportal od 990 korun. Jestli ještě nemáte vyřešené dárky Vánoce a někdo z vašeho blízkého okolí má rád Nickelback, tak není nad čím váhat, protože ti už loni ukázali, že jejich vystoupení opravdu stojí za to.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.