Evanescence se příští rok vrátí do Česka, přivezou i orchestr

Evanescence, Rock for People 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Letos zazářili na hradeckém festivalu Rock For People a české publikum potěší i příští rok. Metalová kapela Evanescence se v březnu staví v Praze, kde představí nové album a rovnou s sebou vezme i orchestr.

Evanescence se proslavili začátkem tisíciletí s trojicí desek Fallen, The Open Door a zatím poslední Evanescence, přičemž jejich nezaměnitelný mix tvrdých kytar a unikátního hlasu Amy Lee jim zajistil celosvětovou popularitu neutuchající ani během nedávné pauzy, která skupinu potkala. Nyní jsou však zpět, a to v plné síle a s novým albem na obzoru.

Počin Synthesis vyjde letos v listopadu a vedle dvou zcela nových písní bude obsahovat výběr starších známých skladeb, přearanžovaných pro smyčcové nástroje. Na turné s orchestrem pak kapela vyrazí už nyní v říjnu, kdy odehraje severoamerické koncerty a s příštím rokem zamíří do Evropy.

Pražské vystoupení se bude konat 17. března 2018 v Kongresovém centru v Nuslích, lístky na něj pak budou k dostání již od pátku 6. října v cenové relaci od 890 do 2 290 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.