Roger Waters vystoupí v dubnu v Praze

Roger Waters | Zdroj: NME

Je sice teprve podzim, ale už teď máme důvod těšit se na jaro. V dubnu se u nás totiž zastaví legendární Roger Waters v rámci svého turné Us + Them.

Většina dnešního dne byla pro české rockery zahalená napětím a očekáváním. Roger Waters totiž oznámil data koncertů svého evropského turné, s tím českým však stále otálel. Naštěstí své fanoušky nenapínal příliš dlouho a nakonec bylo oficiálně zveřejněno datum 27. dubna 2018.

V tento den představí v pražské O2 Areně svůj program Us + Them a s ním nejdůležitější skladby z nejúspěšnějších alb Pink Floyd spolu s písněmi z jeho nejnovějšího alba Is This the Life We Really Want?

Turné je pojmenováno podle skladby Us And Them z roku 1974 z alba Pink Floyd The Dark Side of the Moon. To se pyšní mnohamilionovými prodeji po celém světě a spolu s The Wall a Wish You Were Here patří k těm nejlepším od proslulé kapely.

Na turné představíme zcela novou show,“ říká Waters. „Bude to směs skladeb z mé dlouhé hudební kariéry, písničky z období s Pink Floyd a některé mé nové věci. Pravděpodobně osmdesát procent z toho bude starý materiál a dvacet procent nový, ale vše bude spojeno obecným tématem. Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých turné.

Vstupenky na pražský koncert půjdou do prodeje v pátek 6. října v 10 hodin v síti Ticketportal. Jejich cena se bude pohybovat od 1 590 do 2 590 korun.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.