Exn!To a ATD vyrážejí PLNOU PAROU na společné turné

Exn!To | Zdroj: archiv kapely

Kapela Exn!To slaví letos patnáctiny na hudební scéně, které se rozhodla oslavit šňůrou. Na té ji doprovodí kapela ATD a fanoušky čeká nová koncertní show.


Přesně jedenáct zastávek čeká na kapelu Exn!To v rámci turné PLNOU PAROU. Exn!To jsou za léta působení už slušně ostřílení punkáči a teď, kdy si jdou jako skupina pro občanku, se znovu hlásí o slovo. Kromě tour vydávají k patnáctým narozeninám nové album Prostě takovej. To představí právě na šňůře, která startuje už 3. října v Kralupech na Vltavou. Poté skupina navštíví například České Budějovice, Brno či Milevsko.

Ke kapele se na turné připojí také benešovská parta ATD. Tato skupina se čím dál tím více dostává do povědomí veřejnosti, a to hlavně četnými koncerty po celé republice, kde doprovázela kapely, jako je zakázanÝ ovoce nebo Totální nasazení. „Na jednotlivých zastávkách zahrajeme průřez naší tvorbou. Fanoušci ale především uslyší songy z naší loňské desky Mezi peklem a zemí, například singl Bejby, k němuž jsme o prázdninách vypustili klip,“ láká na koncerty frontman Matěj. A ty prý budou stát za to: „Na tuhle tour připravujeme novou živelnou show,“ dodává basák Franta.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.