Festival Hrady CZ zavítá do Hradce nad Moravicí

Richard Müller | Zdroj: 4Press

Putovní festival, který se odehrává v malebných kulisách českých a moravských hradů či zámků, se tento týden zastaví v Hradci nad Moravicí.

Návštěvníci festivalu se tento týden mohou těšit na své oblíbené idoly, kteří jim odehrají své nejznámější a nejkrásnější písně. Fanoušky jistě potěší zvučná jména, jakými jsou například WohnoutArakain s Lucií BílouMandrage, Anna K., Sto zvířat, Rybičky 48,  Tomáš KlusOlympicMig 21Horkýže Slíže, Trocha Klidu, Majk Spirit či Richard Müller, který se na této přehlídce ukáže teprve podruhé, ale s o to větší parádou, neboť poprvé vystupoval hned na úvodním ročníku.

Čtěte také: Soutěž o 2 lupeny na Hrady CZ do Hradce nad Moravicí

Vyjma hudebního programu se návštěvníci mohou těšit na tradiční karneval v maskách. Nebudou také ochuzeni, samozřejmě pokud budou chtít, o samotnou prohlídku zámku. Ta je díky podpoře NPÚ pro zájemce zdarma.

Ubytování je taktéž k dispozici, a to formou bezplatného stanového městečka nebo VIP Hradního kempu s recepcí a úschovnou zavazadel.

Hradec je před před předposlední zastávkou na letošní hradní šňůře. Po něm následuje ještě Bouzov, Bezděz a sladkou tečkou nakonec bude slovenský hrad Červená Kameň.


Napište komentář