Hollywood Undead cílí příští rok i na Prahu

Hollywood Undead | Zdroj: facebook.com

Sestavička z amerického LA se chystá příští rok do Prahy. Hollywood Undead se představí se svou deskou V (Five), jehož vydání je plánováno na říjen letošního roku.

Páté studiové album, na kterém pracuje pět bratrů, nazvané symbolicky V (Five) chystají Hollywood Undead na 27. října. První vlaštovkou z této placky je singl California Dreaming, který kapela pustila do éteru před několika dny.

Skladba pojednává dle zpěváka J-Doga o dvou protikladech Kalifornie: „Máš tu lesk, krásu, slunce, surfování, a pak je tady i to druhá, zvrácená strana – lidi, kteří nemůžou platit nájem, celebrity, které se chovají jako idioti a falešné pozlátko.“

Koncert maskovaných Hollywood Undead se bude konat 16. února 2018 ve Foru Karlín a vstupenky budou k dispozici od 18. srpna v sítích GoOut, TicketPro a na stránkách pořadatele.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...