Festival Mighty Sounds startuje za čtrnáct dní

Mighty Sounds | Zdroj: Mighty Sounds

Necelé dva týdny zbývají do okamžiku, kdy se se brány, tohoto dnes již dalo by se říci kultovního festivalu, otevřou a přivítají návštěvníky. Ti si pak budou moci užívat ska, punk, rock’n’roll, reggae a na mnoho dalších žánrů, které ač okrajové, mají na hudební scéně své místo. 

Třináctý ročník Mighty Sounds, který se uskuteční od 14. do 16. července 2017 na letišti Čápův Dvůr v Táboře, přinese spoustu velkých jmen a mnoho novinek.

Na třech pódiích, což je také jednou z novinek, vystoupí na několik desítek kapel jako například: Gogol BordelloDubioza KolektivAgnostic Front, H20The AdictsAcidezIgnite, či Cock Sparrer, domácí scénu zastupují kapely jako Sto zvířatHentai Corporation či kapela Petra Čtvrtníčka a Leoše Nohy Buzerant.

Jak již je výše uvedeno, návštěvníky festivalu čeká mnoho novinek. Budou to například Black Coffee Stage, na které se předvedou kapely se svými sety v unplugged úpravě, či vylepšená Chill zóna nebo rozšíření nabídky kávy a snídaní v kempech. Návštěvní budou mít také k dispozici food trucky. Tradičně se fanoušci tohoto festivalu mohou také těšit na bohatý sportovní program. Ať už turnaj ve fotbale, nohejbal či pétanque, všechny hry skýtají velkou možnost pohybového vyžití. Také se zde budou hrát netradičnější hry jako kubb či möllka.

Lístky jsou stále k dispozici a to v předprodeji za 1 450 Kč a budou k mání také na místě za 1 600 Kč. Harmonogram kapel a další informace jsou uvedeny na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář