Festival Natruc láká na neobvyklé spojení interpretů

Mandrage | Zdroj: Jan Zeman, Universal Music

V sobotu 6. srpna proběhne již 19. ročník kultovního hudebního festivalu Natruc, na který se každoročně sjíždí fanoušci ze všech koutů České republiky. Není se čemu divit, Natruc se koná v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů, konkrétně na Kmochově ostrově v Kolíně.

Program bude více než pestrý. Festival nabídne mnoho hudebních žánrů, ze kterých si vybere opravdu každý. Na třech pódiích se představí více než tři desítky interpretů z české a slovenské scény. Pořadatelé návštěvníky lákají na stálice, jako jsou například Mandrage či Rybičky 48. Naopak svůj speciální festivalový set zde poprvé představí například pražská klubová kapela Kurtizány z 25. Avenue. V neobvyklém spojení vystoupí Michal Malátný ze skupiny ChinaskiKolínským Big Bandem. Svoje umění předvedou také mladé začínající kapely Mangabej, Stripes of Glory a Brutální Jahoda, jakožto vítězové soutěže Natruc Talent. Ze zahraničí přijedou skupiny Killaflaw, China Shop Bull a Vautour.

Mezi další potvrzené účinkující patří: Arakain, ATMO music, Pekař,Tata Bojs, Dan Bárta & Illustratosphere, Vladimír Mišík & ETC, Hentai Corporation, Pipes and Pints, Nanosféra, PSH, Fast Food Orchestra, The Agony, Basox Crew, Blank out, Hard to Frame, Insania, Kozičky, Sek jsi bombónky, Silent Scream Krásné nové stroje.

Právě běží poslední vlna předprodeje, ve které je možné vstupenku na festival Natruc pořídit za 390 Kč + poplatky a to až do 5. srpna. Na místě pak bude k dostání za 450 Kč. Na festival lze také zakoupit rodinné a skupinové vstupné, avšak pouze v předprodejních sítích, kterými jsou sítě Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal. S koupí vstupenek neotálejte, jelikož v uplynulých ročnících byl festival Natruc vyprodán.

Více informací o festivalu naleznete na oficiálních stránkách.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.