Sérii koncertů Z lásky k hudbě čeká ještě pět zastávek

Wanastowi Vjecy | Zdroj: www.wanastowivjecy.cz

Společnost Kaufland uspořádala v minulém roce sérii koncertů v rámci kampaně Z lásky k Česku. Letos na ni naváže pod názvem Z lásky k hudbě. 

Akce čítá šest koncertů a koná se od začátku července do začátku září, přičemž první zastávku v Ústí nad Labem mají pořadatelé s úspěchem za sebou. Další vystoupení proběhnou v Olomouci, Karlových Varech, Příbrami, Mikulově a Karviné.  

Na návštěvníky čeká pestrý hudební program, který se bude odehrávat na dvou pódiích. Vystoupí přední čeští interpreti jako Wanastowi Vjecy, Marpo, ATMO music, Chinaski, Monkey Business, Petr Bende & band, Jaroslav Uhlíř, Janek Ledecký, Věra Martinová, Děda Mládek Illegal Band, Čechomor nebo Maxim Turbulenc. Ze Slovenska pak přijede legendární Tublatanka.

Vstupenky na akci Z lásky k hudbě lze zakoupit v předprodeji ve vybraných prodejnách Kaufland nebo na prodejních místech v síti Ticketstream a to za 290 Kč. Na místě pak lístky budou za 390 Kč. Rovněž je možné zakoupit i rodinné vstupné.

Podrobné informace o programu v jednotlivých městech a předprodejních místech naleznete zde.

Termíny akcí:

15. 07. – Olomouc – Korunní pevnůstka
05. 08. – Karlovy Vary – Letní kino
12. 08. – Příbram – Letní kino
19. 08. – Mikulov – Amfiteátr pod Turoldem
03. 09. – Karviná – Letní kino


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.