Festival Pod Parou chystá našlápnutý line up, vévodí mu američtí Anti Flag

Anti-Flag | Zdroj: facebook.com

Patnáctý ročník punk-hardcore-ska festivalu Pod Parou, který se uskuteční 17. až 19. srpna v areálu letiště Merchanice ve Vyškově, ohlásil již řadu kapel a mezi headlinery patří Anti Flag.

Ještě na konci minulého roku nebylo jisté, zda nebyl čtrnáctý ročník festivalu Pod Parou ten poslední. Teď již však víme, že ne. První várka vstupenek na patnáctý ročník je už vyprodaná a fanoušci se tak těší na ohlášené kapely. Z českých a slovenských můžeme jmenovat například Konflikt, Slobodnú Európu, E!E, NVÚ, SPS nebo Plexis.

K těm, co přijedou z větší dálky, patří například norští The Carburetors nebo britští Booz and Glory, The Real Mckenzies a Cockney Rejects. Až z Ameriky přijedou Casualties, Total Chaos, Street Dogs a legendární Anti Flag, kteří loni zahráli na Rock For People a sklidili tam obrovský úspěch.

Ohlášené kapely budou časem přibývat. Vstupenky můžete zakoupit na oficiálních stránkách festivalu Pod Parou.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.