Finská Apocalyptica dorazí do Prahy už za několik dní

Apocalyptica | Zdroj: 1015.cz

Aktuální album Shadowmaker představí již za necelé tři týdny ve Foru Karlín finská skupina Apocalyptica. Evropské turné zahajuje tato rocková skupina 1. října v německém Hannoveru.

Eica Toppinen, Paavo Lötjönen, Perttu Kivilaakso a Miko Sirén. Ne nejde o první lajnu finské reprezentace, ale o členy skupiny Apocalyptica. V Praze se Finové předvedou se svým novým albem Shadowmaker, které je pro celou skupina svým způsobem výjimečné.

Vyhrajte dva vstupy na Apocalypticu

Na albu se představuje pouze jeden vokalista, Franky Perez (zpěvák kapely kytaristy System Of A Down Darona Malakiana a Johna Dolmayana Scars on Broadway). Franky Perez tedy po dobu turné bude pátým členem skupiny. A samozřejmě ho tuzemští návštěvníci koncertu uvidí a uslyší také v Praze.

Předkapelou Apocalypticy bude po dobu evropského turné australská skupina Tracer,  která za svou desetiletou existenci vydala tři studiová alba, poslední s názvem Water for Thirsty Dogs.

Nezapomeňte tedy, že už 10. října bude pražské Forum Karlín patřit Apocalyptice. Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Goout a Ticketpro za 880 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...