Vyhrajte dvě vstupenky na Apocalypticu v Praze

Vyhraj vstupenky na Apocalypticu | Zdroj: facebook.com

Finská skupina Apocalyptica dorazí do našeho hlavního město už 10. října představit své aktuální album. Soutěžte s námi a máte šanci se na koncert podívat úplně zadarmo.

Shadowmaker. Tak zní název nového alba kapely Apocalyptica. Své evropské turné zahajují finové už 1. října v Německu, do Prahy pak zavítají o devět dní později, tedy 10. října.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a zasedněte ve Foru Karlín jako vítěz dvou volných vstupů. Užijete si tak zadarmo jak australskou předkapelu Tracer, tak hlavní hřeb večera Apocalypticu.

Jak se jmenuje jediný vokalista na albu Shadowmaker?

a) Frankie Lopéz

b) Franky Perez

c) Frank Suaréz

Odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Apocalyptica. Soutěž o dvě vstupenky na koncert skupiny Apocalyptica probíhá od středy 23. září a bude ukončena ve středu 30. září o půlnoci. Jediný výherce dvou vstupů bude informován e-mailem.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...