SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na Hrady CZ do Rožmberka nad Vltavou (ukončeno)

Hrady CZ - Švihov, 2023 | Foto: Jana Braunová, MonsterMusic

Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ po Točníku, Kunětické hoře a Švihově dobude letos se dvěma velkými pódii v pátek a sobotu 4. a 5. srpna Rožmberk nad Vltavou. Zasoutěžte si s námi o vstupenky!

V pátek se areál na okraji obce Rožmberk nad Vltavou otevře v půl čtvrté odpoledne a dále zahrají Majk Spirit a Sofian Medjmedj. V půl osmé večer vypukne oblíbené tradiční vyhlášení nejlepších karnevalových masek. Každý, kdo přijde v masce, dostane dárek, nejlepší maska vyhraje mobilní telefon. Na každém hradě organizátoři vyberou nejpovedenější masky, které postoupí do velkého finále, hlavní cenou pro absolutního vítěze budou volné vstupenky na další ročník festivalu.

Fotoreport: Hrady CZ na Švihově rozezpívali Kryštof, Mirai i Kabát

V sobotu se areál otevře v půl jedenácté dopoledne a louky za obcí rozezní No Name, Dymytry, Tomáš Klus či Skyline. Sobotní program dále nabídne koncerty kapel Kurtizány z 25. avenue, Cocotte Minute nebo talentované zpěvačky Pam Rabbit. Festival Hrady CZ i letos spolupracuje s Národním památkovým ústavem a svým návštěvníkům nabízí v sobotu vstup zdarma na prohlídkové okruhy hradu Švihov. „Jsme šťastni, že se do blízkosti malebné dominanty nad meandry řeky Vltavy, hradu Rožmberk nad Vltavou, vracíme se dvěma velkými pódii a s nejnadupanějším programem v historii festivalu, kterému vévodí stálice naší hudební scény, kapely Kabát, Kryštof a Mirai,“ shodují se organizátoři festivalu Michal Šesták a Viktor Souček.

Chceš vyhrát 2 lístky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 3. srpna ve 14 hodin a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář