SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na Hrady CZ na Bouzově (ukončeno)

Kabát, Léto Fest 2018 - Ostrava | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Osmnáctý ročník putovního festivalu Hrady CZ čeká další zastávka – ti nejpopulárnější umělci české populární hudby tentokrát předvedou své výkony v Olomouckém kraji na hradě Bouzov. Akce se uskuteční již v pátek a sobotu 25. a 26. srpna a vzhledem k výběru interpretů i romantickým scenériím půjde jistě o jedinečný letní zážitek. Vyhraj s námi 2 lístky na Bouzov!

Pořadatelům Hradů CZ, oblíbeného hudebního festivalu na pokračování, se letos podařilo seskládat lineup, který je plný těch dlouhodobě nejposlouchanějších českých hvězd. Na Bouzově na Olomoucku tomu nebude jinak – hned v pátek publikum rozvášní kapela Kryštof, zpěvačka Anna K., písničkář Tomáš Klus a také o něco tvrdší kapela Dymytry.

Čtěte také: FOTO: Hrady CZ na Švihově rozezpívali Kryštof, Mirai i Kabát

V sobotu nebude program o nic slabší, jelikož se chystají koncerty ŕockové kapely Kabát a popových MiraiNo Name, kteří všichni svými refrény bezpochyby přinesou neopakovatelnou atmosféru. Velká očekávání vzbuzuje také vystoupení legendární kapely Wanastovi Vjecy s charismatickým frontmanem Robertem Kodymem. Příjemným bonusem pro návštěvníky bude prohlídka pohádkového hradu zdarma.

Chceš vyhrát 2 lístky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 24. srpna v 18 hodin a výherci budou poté kontaktováni.

 


Napište komentář