Do Prahy míří emotivní rapper Wicca Phase Springs Eternal

Wicca Phase Springs Eternal | Zdroj: facebook.com/WICCAPHASESPRINGSETERNAL

Americký alternativní rapper Wicca Phase Springs Eternal právě sklízí úspěchy se svou novou eponymní deskou, na které se vrátil ke svým osobitým kořenům. V živém provedení bude mít dílo o to větší kouzlo, o čemž se už v lednu budou moct přesvědčit i čeští posluchači.

Pensylvánský rapper s nezvyklým jménem Wicca Phase Springs Eternal vynikl svébytným přístupem ke své hudební tvorbě. Snad ještě výrazněji než kdy předtím je jeho skladatelský rukopis čitelný na nové eponymní desce. Jde opět o zdařilý žánrový hybrid mezi trapovými beaty, gotickými kytarovkami a okultními emo prvky. Rozhodně ale nepůjde pouze o opakování osvědčených cest. Rapper se pro magazín The Line of Best Fit vyjádřil takto: „Je rozdíl mezi tím fanoušky novým přístupem překvapit a zaslepit. Hudebně jsem schopný úplně všeho, chci, aby věci nepřestávaly být zajímavé.“

Čtěte také: Smíchovský park Portheimka přiláká kolemjdoucí na živé koncerty

Umělec vystupující rovněž pod zkratkou WPSE patří k čelním představitelům svého směru a velkou měrou ovlivnil SoundCloud scénu. Mysteriózní portály přijede do Prahy otevřít již 19. ledna 2024 do klubu Bike Jesus; vstupenky lze pořídit v sítích GoOutTicketmaster.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 402 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky