SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na Hrady CZ na Veveří (ukončeno)

Majk Spirit - Hrady CZ, Švihov 2023 | Foto: Jana Braunová, MonsterMusic

Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se přesouvá na Moravu. V pátek a sobotu 11. a 12. srpna se představí na Veveří a dále vždy v pátek a sobotu na Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní pouť uzavře 1. a 2. září opět v Čechách na Bezdězu. Vyhraj s námi lístky na Veveří!

Páteční program na Veveří nabídne koncert kapely Kryštof, Anny K či vystoupení Michala Hrůzy. V sobotu se mohou návštěvníci hradní tour těšit na rockový nářez od Kabátu, popové hvězdy Mirai či No Name a představí se zde legendární Wanastowi Vjecy s frontmanem Robertem Kodymem. V ceně sobotního lístku na festival je vstup na hrad zdarma.

„Jsme šťastni, že se do těsné blízkosti mohutného hradu Veveří vracíme se dvěma velkými pódii a s nejnadupanějším programem v historii festivalu, kterému vévodí stálice naší hudební scény, kapely Kabát, Kryštof a Mirai,“ shodují se organizátoři festivalu Michal Šesták a Viktor Souček.

Fotoreport: Hrady CZ na Švihově rozezpívali Kryštof, Mirai i Kabát

Chceš vyhrát 2 lístky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 10. srpna ve 20 hodin a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář