SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na legendární festival Trnkobraní (ukončeno)

Mirai - Hrady CZ - Švihov, 2023 | Foto: Jana Braunová, MonsterMusic

Švestková sezóna je na svém vrcholu a blíží se také oblíbený festival Trnkobraní, který tento ovoce již léta skvěle spojuje s muzikou. Akce se uskuteční již 18. a 19. srpna a nabídne řadu populárních tuzemských interpretů, mezi kterými nechybí Tomáš Klus, Jarek Nohavica ani kapela Mirai. Vyhraj s námi lístky na tuto unikátní vizovickou událost!

Dlouhé roky oblíbený festival Vizovické Trnkobraní vypukne již v pátek 18. srpna a kromě švestek v mnoha podobách nabídne celý zástup oblíbených umělců. Návštěvníci se dočkají dlouhých hodin chytlavých melodií, které se vryjí pod kůži – ať už od Mirai, současných hvězd české populární hudby, nebo od Jarka Nohavici, dlouhými generacemi oblíbeného trubadúra, který má na svém kontě řadu songů, jež vstoupily do všeobecného povědomí. Důrazněji na to šlápnou slovenští Horkýže Slíže, kteří jsou již léta opravdovými mistry písničkově naladěného punk-rocku se zábavnou dávkou humoru.

Fotoreport: Hrady CZ na Švihově rozezpívali Kryštof, Mirai i Kabát

V sobotu budou mezi nejočekávanější účinkující patřit především zpěvačka Bára Poláková, svébytná punk-rocková kapela Visací Zámek nebo skupina Kryštof, která již dlouho patří mezi ty nejznámější hitmakery a krále tuzemských rádií. Publikum si bezpochyby vychutná také koncert Tomáše Kluse, který si v České republice dávno vysloužil čestné místo v první lize písničkářů. Na festivalu proběhne také každoroční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, které se zúčastní i sami účinkující hudebníci.

Pokud se i ty chceš stát součástí tohoto jedinečného festivalu, který již 18.19. srpna proběhne ve vizovickém areálu likérky Rudolf Jelínek, dej like na naši facebookovou stránku a správně odpověz na otázku níže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 17. srpna a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář