SOUTĚŽ: Vyhraj lístky na Bezděz, poslední zastávku festivalu Hrady CZ (ukončeno)

Wanastovi Vjecy - Létofest, 2018 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Oblíbený letní festival Hrady CZ už roky přináší hudbu do kouzelných lokalit naší země a letos je tomu nejinak. Již poosmnácté proběhla řada zastávek napříč českými a moravskými historickými památkami a nyní se chystá závěr letošního ročníku, který proběhne na hradě Bezděz v Libereckém kraji již 1. a 2. září. Vyhraj s námi lístky na Hrady CZ na Bezdězu!

Hrady CZ jsou českou festivalovou stálicí již osmnáctým rokem s tím, že letos jsou snad více než kdy předtím všechny zastávky plné těch nejpopulárnějších představitelů české hudební scény. Výjimkou nebude ani samotný závěr, který se uskuteční již 1.2. září na severočeském hradě Bezděz. Součástí vstupenky bude i volný vstup do historického objektu, návštěvníky ovšem zajímá především hvězdný seznam vystupujících umělců.

Čtěte také: FOTO: Hrady CZ na Švihově rozezpívali Kryštof, Mirai i Kabát

Snad z žádného z interpretů není českému posluchači třeba podrobněji přibližovat: půjde o kapely KabátWanastovi VjecyDymytry, popovější KryštofMirai a chybět nebude ani zpěvačka Anna K. nebo písničkář Tomáš Klus. Kromě nich zahrají také Michal Hrůza, hip-hopový Majk Spirit nebo skupina Gaia Messiah.

Chceš vyhrát 2 lístky na festival? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 31. srpna v 18 hodin a výherci budou poté kontaktováni.

 


Napište komentář